Gençlik Kolları Teşkilat Buluşması


Kılıç, Gençlik Teşkilatlarını Topladı

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından “Biz Birlikte Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile geleneksel hale getirilen Teşkilat Buluşmaları kapsamında kongresi tamamlanan Gençlik Kolları Teşkilatları Serdivan’da buluştu.

 

İlçe Gençlik Kolları kongrelerinin tamamlanmasının ardından tüm ilçelerin davet edildiği Teşkilat Buluşmasına İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Kongrelerin Video Gösterimi

İl Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 16 ilçe kongrelerinin yer aldığı video gösterimi ile başlayan programda ev sahibi Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken açılış konuşmasını yaparak: “İl Başkanımızı, Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve coşku doluGençlik Teşkilatlarımızı ilçemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

 

Gençlikte Uyum ve Ahenk

Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’den sonra söz alan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf AlemdarGençlik Teşkilatlarının önemine değinerek: “Gençlik Teşkilatlarımıza baktığımız zaman çok güzel bir yapı, uyum ve ahenk görüyoruz. Bu uyum ve ahenk ise azim ve kararlılıkla sürdürülen çalışmalar ile birleşince başarı ortaya çıkıyor.” dedi.

 

Kocaali, Pamukova ve Serdivan’a Teşekkür

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan sonra kürsüye çıkan İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir: “16 ilçemizde kongrelerimizi tamamladık ve hemen ertesi gün İlçe Başkanları toplantımızı yaparak İlk Günkü Aşkla 16 ilçemizde çalışmalarımıza yeniden başladık. Öncelikli hedef olarak Mahalle Başkanları revizyonunu önümüze koyduk. Bu süreçte en hızlı şekilde Mahalle Başkanları revizyonunu gerçekleştirerek tamamlayan KocaaliPamukovave Serdivan İlçe Gençlik Kollarımızı tebrik ediyorum. Kongre dönemi dolayısıyla ara verdiğimiz Sabah Namazı Buluşmalarımız tüm ilçelerimizde devam edecek. Gençlerin ihtiyaç duyduğu meseleler hakkında konferanslar ve kitap kritikleri ile de sadece nicelik olarak değil nitelik olarak da dolu dolu bir AK Gençlik olacak.” Dedi.

 

“Şehri Yeni Yatırımlarla Buluşturacağız

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir’den sonra söz alan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu2019 seçimleri hizmetlerimizin devamı, ülkemizin istikrarı için çok büyük önem taşıyor. İnşallah birlik ve beraberlik duygusu içerisinde başarıyı yakalayacağız. Hepimiz şunu bilmeliyiz ki AK Parti’nin kaderiyle ülkemizin kaderi artık örtüşmüştür. AK Parti iktidardaysa hizmetler olacak ve bu işler sürdürülebilir bir şekilde devam edecektir. Her zaman ifade ediyorum; hizmetler konusunda hamdolsun sorun yaşamıyoruz. Çünkü bizim derdimiz milletimize hizmet. Biz sıkı bir şekilde işimize bakacağız, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Bu sürecin başarılı sonuçlanması tamamen yapacağımız çalışmalara ve gayretlere bağlı. Kongrelerini tamamlayan Gençlik Kollarımızı tebrik ediyor, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

 

“Adım Adım Derdimizi Davamızı Anlatacağız”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndansonra söz alan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç: “Sadece kongrelerimizde değil bugün burada da çoşku dolu bir gençlik var. Tabi gençlik bulunduğu her programı enerjisi ve dinamizmi ile daha bir samimi bir hale getiriyor. Bizler de Gençlik Teşkilatlarımız ile bir araya geldiğimiz her an büyük keyif alıyoruz. Önümüzde ülkemizin ve milletimizin istikbalini direkt olarak ilgilendiren çok kritik seçimler var. Bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençler başta olmak üzere, tüm gençlerimize ulaşmamız derdimizi, davamızı çok iyi anlatmamız gerekiyor. İlçe Gençlik Kollarımız kongrelerini tamamladı artık her bir ilçemizde adım adım her bir mahalleyi, her bir sokağı gezeceğiz, sıkılmadık el, girilmedik gönül, dokunulmadık genç bırakmayacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ındevamlı dile getirdiği gibi hesabi değil hasbi olacağız” ve milletimizin AK Parti’ye duyduğumuhabbeti çalışmalarımızla artırarak daim kılacağız. Coşku dolu bir şekilde kongrelerini bayram havasında gerçekleştiren, salonlara sığmayan Gençlik Teşkilatlarımızı tebrik ediyorum.” dedi.

Tarih: 20.2.2018 19:40:09