Özgeçmiş


1991 Yılında Sakarya / Adapazarı'nda doğdu. 

İlkokul öğrenimini Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu'nda, ortaokul öğrenimini Bahçelievler Gazi Ortaokulu'nda, lise öğrenimini Özel Sakarya Fatih Anadolu Lisesi'nde tamamladı.

Lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı.

Yüksek Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Anabilim Dalında tamamladı.

Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Lojistik Yönetimi lisans eğitimine ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Hidrolik Anabilimdalı'nda doktora eğitimine devam etmektedir.

Sakarya'da ADA ÇALIŞKAN GRUP olarak mühendislik, proje tasarım ve müteahhitlik işleri ve 1982'den beri aile şirketi ADA ÇALIŞKAN OTOMOTİV olarakta Oto Yedek Parça ve Servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Siyasî hayatına 2012 yılında Ak Parti Erzurum Palandöken İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladı. Sırasıyla Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Teşkilat Birimi İlçe Koordinatörlüğü, Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Teşkilat Birimi Başkan Yardımcılığı, Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları AR-GE ve Eğitim Birim Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

6.Olağan Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Kongresiyle İl Gençlik Kolları Başkanlığı Görevini devralmıştır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.