İSTİKLAL MARŞIMIZ 100 YAŞINDA !

“İstiklal Marşı benim değil, Türk Milleti’nin eseridir.” diyen milli şairimizin Korkma! diye haykırışının 100. Yılında İstiklâl Marşımızın Kabulünü kutluyor, Mehmet Akif Ersoy’u ve İstiklâl mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmetle anıyoruz.

Devamı

6.OLAĞAN İL KOGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferansla katıldığı AK Parti Sakarya Gençlik Kolları 6. Olağan Kongremiz gerçekleştirildi. ‘Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü' sloganıyla gerçekleştirilen kongremiz Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlendi. AK Parti Sakarya Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinin ardından Murat Salih Başer'in yerine Muhammed Çalışkan görevi devraldı.

Devamı

KADİRŞİNAS SAKARYA HALKINA

AK Parti Pamukova Gençlik Kolları olarak bugün Türk-İslam kültürünün simgelerinden; sevgi, dostluk, paylaşma ve dayanışma gibi erdemlerin temsilcisi Ahi Evran Teşkilatının unutulmaya yüz tutmuş bir geleneğini yeniden canlandırdık.

Devamı

ERENLER 5.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongrede Halit Yaylalı AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

SERDİVAN 4.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Belediye Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen kongrede Sinan Düman AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

İŞTE TEŞKİLAT İŞTE SAKARYA İŞTE BAŞKAN !

ADAPAZARI 4.OLAĞAN GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ AK GENÇLERİN BÜYÜK COŞKUSUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Devamı

SAPANCA 6.OLAĞAN KONGREMİZ GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANIMIZ FURKAN LEVENTOĞLU'NUN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Uzunkum Park’ta gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Enes Serdar yeniden AK Parti Sapanca İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Furkan Leventoğlu, Marmara Bölge Sorumlusu Mustafa Zengin, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

HENDEK 6.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede Ali Torunoğlu AK Parti Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

AKYAZI 6.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede Oğuzhan Çolak AK Parti Akyazı İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 22. 23. Dönem Milletvekili Recep Yıldırım, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

GEYVE 6.OLAĞAN KONGRESİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Nehir Park’ta gerçekleştirilen kongrede Ömer Furkan Gökmen AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 25.Dönem Milletvekili Ali İnci, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

KOCAALİ 6.OLAĞAN KONGRESİ SONUCUNDA BAŞKAN MUHAMMED KABA OLDU

Bahçem Kafe’de gerçekleştirilen kongrede Muhammed Kaba AK Parti Kocaali İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersen Demir, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

KARAPÜRÇEK 6.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede Atilla Kılıçkan AK Parti Karapürçek İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

KAYNARCA 6.OLAĞAN KONGRESİNDE ŞENDOĞAN İLE YOLA DEVAM

Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Mustafa Şendoğan yeniden AK Parti Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Ahmet Köseoğlu, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

KARASU 6.OLAĞAN KONGRESİNDE ÇOŞKU HAKİMDİ

Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Abdullah Şahin yeniden AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

FERİZLİ 6.OLAĞAN KONGRESİ GENÇLERİN YOĞUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Çamlık Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Emrah Nuri Çetin yeniden AK Parti Ferizli İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

SÖĞÜTLÜ 6.OLAĞAN KONGRESİNDE BİLGİN'LE YOLA DEVAM

Bahçem Kafe’de gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Sinan Bilgin yeniden AK Parti Söğütlü İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

ARİFİYE 6.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Ahmet Can Tanç yeniden AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu , misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

PAMUKOVA HER ZAMAN Kİ GİBİ '' ÇOŞKULU ''

Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Ramazan Bayram yeniden AK Parti Pamukova İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

AK GENÇLİK'TE KONGRE HEYECANI TARAKLI İLE BAŞLADI

Hacı Rıfatlar Konağı’nda gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Arda Özkan yeniden AK Parti Taraklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı, Taraklı Belediye Başkanı, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Devamı

AK GENÇLİK'TEN SUÇ DUYURUSU

AK Gençler, Sakarya’lılara ve İmam Hatip Lisesi mezun ve mensuplarına karşı son derece ağır ve çirkin ithamlarda bulunan, Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Devamı

ÜNİAK DERGİSİ 2.SAYISI ÇIKTI

Sakarya Üniversitesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (Sakarya ÜniAK) tarafından güz ve bahar dönemi olmak üzere yılda iki kez hazırlanan “Politika, Bilim, Kültür, Sanat Dergisi”nin 2. Sayısı çıktı.

Devamı

AK GENÇLİK SAKARYA AYASOFYA İÇİN ŞÜKÜR KURBANI KESTİ

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Ayasofya’nın aslına rücu etmesi sebebiyle kurban kesip, ihtiyaç sahiplerine dağıttı. 1453 yılında İstanbul'un Osmanlı Devleti tarafından fethedilmesinden sonra Ayasofya, Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüştü. 1934 yılında yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararnamesi ile müzeye dönüştürülen Ayasofya Camii, 86 yıl boyunca müze statüsünde kalmıştı.

Devamı

TEVER, CHP İL BAŞKANIN O SÖZLERİNE SERT CEVAP VERDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, bir televizyon programında ‘FET֒nün siyasi ayağında Sakarya’da Belediye Başkanları var’ diyerek AK Partili Belediye Başkanlarını suçlayan CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’e sert sözlerle cevap verdi.

Devamı

İstanbul’un fethi ve Ayasofya’nın Cami haline dönüştürülmesi, Türk tarihinin en şanlı hadiselerinin başına gelir.

İşte fethin ve milletimizin bu coğrafyadaki hakimiyetinin sembolü Ayasofya, 86 yıl sonra yeniden, Fatih Sultan Mehmet Han’ın vakfiyesinde belirttiği şekilde Cami olarak hizmet vermeye başlıyor.

Devamı

Tever, Sayın Cumhurbaşkanımızın bazı sosyal medya platformları ile ilgili yaptığı açıklamaları muhalefet çarpıtıyor.

Tever, Sayın Cumhurbaşkanımızın bazı sosyal medya platformları ile ilgili yaptığı açıklamaları muhalefet çarpıtıyor.

Devamı

27 MAYIS'IN HÜZNÜ

Türk demokrasi tarihinin en büyük lekelerinden biri olan ve milletimizin vicdanında derin yaralar bırakan 27 Mayıs 1960 darbesinin üzerinden 60 yıl geçse de, hem darbe süreci hem de Yassıada’da yapılanlar hafızalardan asla silinmiyor. Türkiye’de darbe geleneğinin başladığı bu karanlık gün ve devamında yaşananlara duyulan öfke ve hüzün, merhum Başbakan Adnan Menderes’i geri getirmese de, millette içten içe yanmaya başlayan bir ateşin ilk kıvılcımı olmuştur.

Devamı

İl Başkanımız Yunus Tever, TBMM’de yasalaşan İnfaz paketi düzenlemesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, TBMM’de yasalaşan İnfaz paketi düzenlemesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Tever, “CHP, HDP ve İyi Parti’nin infaz düzenlemesiyle olan derdi, terör suçlularının kapsam dışı bırakılmasıdır. Bugün terör suçlarını kapsam dışı bırakmasaydık şayet, bu güruh adalet ve eşitlik naraları atarak meclisteki görüşmeleri yedi günde değil de yedi saate bitirecekti” dedi. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin birlikte hazırladığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaşan Ceza İnfaz Düzenlemesi Kanunu’nun, yalan ve iftiralarla manipüle edilmek istendiğini söyledi.

Devamı

İL BAŞKANIMIZ YUNUS TEVER'DEN GÜNDEM İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

İl Başkanımız Tever, Koronavirüs ile mücadelede devletin vatandaşlara sağladığı teşvik ve destekleri değerlendirerek, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. “Hiç kimsenin böylesi bir ortamda yalan, yanlış bilgilerle siyaset yapmasına izin vermeyeceğiz”

Devamı

AK GENÇLİK'TEN KOMŞULUK SEFERBERLİĞİ

AK Parti Gençlik Kolları “65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan tüm yaş grubundaki kişilere sokağa çıkma yasağı” ilan edilmesinden sonra “Komşuluk Seferberliği” başlattı.

Devamı

ÜNİAK Sakarya'dan Türkiye'de Bir İlk !

Üniversiteler Başkanlığımızın çalışmaları sonucunda Politika, Bilim, Kültür, Sanat dergimizin ilk sayısı çıktı. ÜNİAK Teşkilatlanmaları açısında ilk olan bu çalışma takdirler karşılandı.

Devamı

AK Gençlik 5.Geleneksel Gelişim Kampında Buluştu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen kamp programında gençler futbol, voleybol, paintball, okçuluk, macera parkuru, tenis, doğa yürüyüşü ve kamp ateşi gibi faaliyetlerle eğlenceli ve verimli bir kamp geçirdi.

Devamı

UMUTLAR ÇİÇEK AÇSIN

AK Parti Sakarya Kadın Kolları, AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) ve Kanser-Der Sakarya tarafından lösemili çocuklar yararına resim sergisi ve kermes düzenlendi. “Lösemiye Karşı El Ele Haydi Sakarya Hep Birlikte” başlığı altında Sakarya Üniversitesi Helikopter Pisti’nde düzenlenen kermese ilgi çok yoğundu.

Devamı

AK GENÇLERDEN ANLAMLI DESTEK

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, ‘’Geleceğe Nefes ‘’ sloganıyla Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı fidan dikme seferberliğine kardeş il Bingöl’e 54 fidan bağışlayarak anlamlı bir destekte bulundu.

Devamı

Üniversiteler Başkanlığımız “ Kampüse Hoşgeldin “

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) tarafından gezi programı düzenlendi. Üniversiteli gençlerin yoğun ilgi gösterdiği program, Hendek Dikmen Yaylası’nda gerçekleştirildi.

Devamı

AK GENÇLER EĞİTİM SEMİNERLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) tarafından sertifikalı eğitim seminerlerine devam ediliyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın’ın neşeli ve eğlenceli sunumu ile ‘’ Etkili İletişim ‘’ konulu 2. Eğitim semineri gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamı

AK GENÇLER YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) tarafından sertifikalı eğitim semineri düzenlendi. Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın’ın katılımıyla düzenlenen seminerin konusu “Hedef Belirleme ve Sonuç Alma” idi.

Devamı

AK Gençlik TEKNOFEST'te

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, Dünya'nın en büyük teknoloji festivali ''TEKNOFEST'' e katılım sağladı.

Devamı

AK Gençlerden Başkan Ekrem Yüce'ye Ziyaret

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “Gençlerimizin heyecanı, enerjisi, dinamizmi bizlere güç veriyor, çalışma azmimizi arttırıyor. Hedefleri için çabalayan, gayret gösteren, tarihe, bilime, sanata ilgi duyan, okuyan, araştıran, kendini her alanda geliştiren gençlerimizin başaramayacağı, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yoktur. İnşallah gençler ülkemizin ve şehrimizin yarınları, aydınlık geleceğimizin teminatı olacaktır” dedi.

Devamı

AK Gençlik Çocuklarla El Ele

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birimi’nin ‘’ YÖÇEYDER ‘’ ile birlikte başlattığı ‘ Bir Çocuk Bir Tebessüm ‘ projesinin ikinci etkinliği ‘AK Gençlik Çocuklarla El Ele ‘ eğlenceli ve verimli bir şekilde gerçekleştirildi.

Devamı

AK GENÇLİK'TEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN SEFERBERLİK

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi ilçe teşkilatları ile birlikte sokakta yaşayan kedi ve köpekler için seferberlik başlattı.

Devamı

AK Gençlik, Yemen için harekete geçti

AK Gençlik iç savaşın vurduğu Yemen’e yardım eli uzatmak için Kızılay ile protokol imzaladı.

Devamı

AK Gençlik'ten Öğretmenlere Mesaj Var

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları teşkilatlanma ve siyasi faaliyetlerinin yanı sıra sosyal faaliyetler ile de yüreklere dokunmaya gayret ediyor. AK Gençlik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğrencilerle röportajlar yaparak hazırlanan video ile tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Devamı

AK Gençlik’ten Coşku Dolu Danışma Meclisi

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Devamı

Gençlik Kolları Arama Kurtarma Eğitimi Aldı

AFAD Bölge Müdürlüğü ve AR-GE ve Eğitim Birimimiz tarafından planlanan “Arama ve Kurtarma Eğitimi”programında Yönetim Kurulu Üyelerimizle hayati önem taşıyan bilgiler paylaşıldı.

Devamı

AK Gençlik Gelişim Kampında Buluştu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ar-Ge ve Eğitim Birimleri'nin ortak çalışmasıyla düzenlenen “AK Parti Sakarya Gençlik Kolları 4. Gelişim Kampı” kapsamında Kocaeli Diriliş Kampı'nda bir araya geldi.

Devamı

AK Gençlik Doludizgin!

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları İlçe Teşkilatlarında kongrelerin tamamlanmasının ardından aylık İlçe Başkanları toplantısı öncesi İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ziyaret edildi.

Devamı

Sabah Namazı Buluşmaları Kapsamında Akyazı'dayız

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Gençlik Kolları tarafından tüm ilçelerde başlatılan “Sabah Namazı Buluşmaları” kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa Camii’nde gerçekleştirilen “Sabah Namazı Buluşmasına” katıldı.

Devamı

Gençlik Heyeti’nin Konuğu Muzaffer Elmas Oldu

Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Devamı

SAKARYA GENÇLİĞİ SABAH NAMAZINDA BULUŞUYOR

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları şehrin tüm ilçelerinde gençleri “Sabah Namazı Buluşmalarına” davet ediyor.

Devamı

Gençlik Kolları Teşkilat Buluşması

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından “Biz Birlikte Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile geleneksel hale getirilen Teşkilat Buluşmaları kapsamında kongresi tamamlanan Gençlik Kolları Teşkilatları Serdivan’da buluştu.

Devamı

AK Gençliğe 16 İlçede Büyük İlgi

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında büyük bir coşku içerisinde, 16 ilçede adeta bayram havasında gerçekleştirilen kongreler ile birlikte İlçe Gençlik Kolları Kongreleri tamamlandı.

Devamı

AK Gençlik Coşkusu Erenler’deydi

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Erenler İlçe Gençlik Kolları kongresi ile büyük bir coşku içerisinde devam etti.

Devamı

AK Gençlik Sapanca’yı Salladı

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Sapanca İlçe Gençlik Kolları kongresi ile büyük bir coşku içerisinde devam etti.

Devamı

Hendek'te Bayram Tadında Kongre

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Hendek İlçe Gençlik Kolları kongresi ile büyük bir coşku içerisinde devam etti.

Devamı

Arifiye kongresi yapıldı.

AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları 4.Olağan kongresi Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Devamı

Karasu Gümbür Gümbür

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Karasu İlçe Gençlik Kolları kongresi ile devam etti.

Devamı

Sakarya'dan Bingöl’e Kardeş Eli

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları kardeş il olan Bingöl’e “Kardeşim Birlikteyiz Projesi” kapsamında 54 bisiklet ve 8 engelli araç gönderiyor.

Devamı

AK Gençlik’ten Sakaryalılara Yazlık Sinema Keyfi

AK Gençler yaz akşamlarında vatandaşları açık hava sineması ile buluşturuyor. Kent Parkta kurulacak beyaz perdede Türk Sineması’nın sevilen filmleri gösterilecek.

Devamı

AK Gençlik; Kudüs Sahipsiz Değildir!

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından bir basın açıklaması yayımlandı.

Devamı

Şehit Aileleri Bayrağı Gençlere Emanet Etti

AK Parti Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilecek "Bu Bayrak Bize Emanet" programına  Sakarya'dan katılacak gençlere Cumhurbaşkanımıza iletilmek üzere Şehit aileleri tarafından Türk Bayrakları emanet edildi.

Devamı

AK Gençlik Çadırlar Kurarak 5 Gece Nöbet Tuttu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Sakaryalı vatandaşlarla birlikte 6 gün boyunca nöbet tuttu. AK Gençler, Gar Meydanı’na çadırlar kurarak sabaha kadar meydanları boş bırakmadılar.

Devamı

15 Temmuz; Kitap Ayraçları ile Hatırlatıldı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından 15 Temmuz anısına ağaçlara kitap ayracı asıldı. Asılan ayraçlarda 15 Temmuz destanından fotoğraflar ve Ömer Halisdemir, Erol Olçok, Abdullah Tayyip Olçok, Halil Kantarcı, İlhan Varank gibi vatan uğruna gözlerini kırpmadan  şehit olan 15 Temmuz kahramanlarının isimleri yazılıydı.

Devamı

AK GENÇLİK RAMAZAN’I DOLU DOLU GEÇİRDİ

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, Ramazan ayını 16 ilçe ve il merkezinde yaptığı onlarca faaliyet ile dolu dolu geçirdi.

Devamı

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı’ndan Sakarya’ya Ziyaret

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş Sakarya İl Gençlik Kolları’nı ziyaret etti. Melih Ecertaş, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve yardımcıları ile İlçe Başkanları ve yardımcıları tarafından karşılandı. İki günlük ziyarette yapılan çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Devamı

Sakarya Gençlik Kolları’ndan Ankara Çıkarması

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Devamı

Öğrencilerden Kara Bildiriye Kara Mektup

Geçtiğimiz aylarda özel ve devlet üniversitelerinde bulunan bin 128 akademisyenin doğuda devleti ve polisi katliam yapmakla suçlayan bir bildiriye imza atmasına tepkiler çığ gibi büyümüştü. Bir Tepkide AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Üniversiteler Başkanlığından

Devamı

AK Gençler’den Şehitler İçin Mevlid Programları

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları ve İlçe Başkanlıkları şehitlerimiz için kendi bölgelerinde Mevlid-i Şerif programı düzenliyor.

Devamı

Dağlara buğdaylar serpin ‘Müslüman ülkede kuşlar aç’ demesinler

AK Gençlerden bir farkındalık projesi daha Sakarya İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birimi tarafından gerçekleştirildi.

Devamı

“Suriye için, insanlık için 460 bin adım” etkinliği kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, KADEM, Sakarya İHH, İlim Yayma Cemiyeti, Milli Eğitimciler Birliği Derneği, SAÜ Yedirenk, TÜGVA, Yedirenk UOD, Genç Hareket, Sakarya Özgür-Der Gençliği, İlim ve Hikmet Vakfı, Ribat Gençlik Kolları, Engelliler ve Yardımlaşma Derneği, Sakarya Rumeli Balkan Göçmenleri Derneği Gençlik Kolları, Ensar Vakfı, Vuslat ve Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’den oluşanSakarya Gençlik Heyeti tarafından düzenlenen Suriye’ye 460 bin adım etkinliği yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Devamı

Ak Gençler’den ‘İstiklalden İstikbale Kutlu Yürüyüş’ programı

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları öncülüğünde “İstiklalden İstikbale Kutlu Yürüyüş” programı düzenlendi. Yürüyüş kapsamında Sakarya’dan Ankara’ya giden Sakaryalı AK Gençler, AK Parti Genel Merkezi önünde toplandı.

Devamı

AK Gençlerden Köy Okuluna Yardım Eli

AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları tarafından şehrimizin Karasu ilçesinde bulunan Konacık Köy İlkokulu’na kırtasiye yardımı yapıldı.

Devamı

AK Gençlik’ten Şehit Ömer Halisdemir’in Ailesine Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, darbe girişimine tepki amacıyla İstanbul’dan Ankara’ya yürüyerek Beştepe’de yürüşünü sonlandıran, aktivist ve yazar İbrahim Çolak ile birlikte Şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ve ailesini ziyaret etti.

Devamı

Sakaryalı AK Gençler EXPO 2016 Antalya’da

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye’nin ilk Expo’su olan EXPO 2016 Antalya’yı yerinde gözlemledi.

Devamı

Adapazarı’ndan Halep’e doğru yola çıktı…

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Halep’e kışlık giyim ve gıda yardımı gönderdi.

Devamı

AK Gençler Mülteci Çocuklar ile Sinemada Buluştu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Sakarya’da ki mülteci çocuklar için Ofis Sanat Merkezinde sinema etkinliği düzenledi. AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları dün Suriyeli ve Iraklı küçük çocuklarla sinemada buluştu. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen sinema organizasyonunda Arapça dublajlı animasyon filmi izlendi.

Devamı

Konsey Başkanı AK Gençlerde

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Konseyi seçimini İlahiyat Fakültesi öğrencisi Muhammet Ali Öztürk kazandı. 2 yılda bir tekrarlanan Sakarya Üniversitesi Öğrenci Konseyi Seçimlerini, 18 yıllık aradan sonra AK Parti Sakarya Gençlik Kolları kazandı. Ülkü Ocakları ile arasında kıyasıya bir mücadeleye sahne olan Konsey başkanlığı seçimleri sona erdi.

Devamı

Sakarya Gençlik Heyeti Aylık Toplantılarına Devam Ediyor

Şehrin aktif Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte kurulan Sakarya Gençlik Heyeti aylık olarak düzenlediği toplantılarına devam ediyor. Dün Adazaparı Sait Tanış Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantı Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımı ile gerçekleşti.

Devamı