KARAPÜRÇEK 6.OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede Atilla Kılıçkan AK Parti Karapürçek İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, ““Bugün burada kongre heyecanını yaşıyoruz. AK gençlik olarak milletimize hizmet yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Biz gençlik teşkilatları olarak ülkemizin AK Parti iktidarında yaşadığı değişim ve dönüşümü genç kardeşlerimize aktararak 2023 seçimlerinde en güçlü halimizle çıkmak istiyoruz. Yolumuz bahtımız açık olsun. Herkese çok teşekkür ediyorum. ” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,   “Türkiye’nin geleceği açık. Dünya’nın her yerinde varız. Bu kadar sıkıntılar arasında gayret etmeden hiçbir şey yapamayız. Geleceğimizin aydınlık olduğuna inancım tam. Ben siz gençlerime bu konuda çok güveniyorum. Kendinizi asla hor görmeyin. Gençlik büyük bir güçtür. Her zaman bu gençliğinizin gereğini yapın. Bu gençlik bizlere çok farklı ufuklar getirecek” dedi.

 

Tarih: 12.10.2020 11:45:36