KARASU 6.OLAĞAN KONGRESİNDE ÇOŞKU HAKİMDİ


Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin, ‘’İnanç, samimiyet, gayret ve amel, biz gençleri diğer insanlardan ayıran özellikler, biz gençler, bu ülkenin, gözü yaşlı coğrafyanın umudu, geleceğiyiz. Bizler, risk alarak, dik durarak, her türlü engeli aşabilecek güce sahip olduğumuzu unutmadan, kimseyi kırmadan davamıza devam edeceğiz.’’ Dedi.

Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, "Gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarı diliyorum." dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,   “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sizlerden çok şeyler bekliyor. Onun enerjisi tam bir genç enerjisi. Yerinde duramıyor, hizmet etmek için adeta çırpınıyor. Bunun için de hep gençlerle çalışıyor. Hep gençlerle birlikte oluyor. Onun umudu ve ümidi hep gençler oldu. 2002 yılında AK Parti’yi kurduğunda yeni parti için ne dediler? Gençlerin partisi, gençlerin hareketi dediler. İşte bizim için siz gençler bu denli önemlisiniz” dedi.

Tarih: 7.10.2020 09:42:44