PAMUKOVA HER ZAMAN Kİ GİBİ '' ÇOŞKULU ''


Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Ramazan Bayram yeniden AK Parti Pamukova İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Kongreye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, misafirler ve AK Parti gönüllüsü gençler katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Pamukova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram, ‘’ Kongreler partilerin muhasebe, tazelenme ve yenilenme dönemidir. Bu onur verici görevi yapıyor olmak benim için ayrı bir gurur. Azimle, gayretle ve samimiyetle bir çok başarıya imza attığımız teşkilatımızda, yenilenerek daha dinamik bir şekilde görevimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.’’ Dedi.

Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, AK Parti Hareketinin 2001 yılında başlamış bir hareket olmasına rağmen davasıyla, ilkeleriyle, hassasiyetleriyle, fikirsel ve zihinsel bilinciyle 1400 yıllık kadim bir geçmişe, 2 bin yıllık onurlu bir töreye sahip olduğunu belirterek , Bize düşen de özgüvenimizi ve enerjimizi her daim diri tutarak, usanmadan, bıkmadan inandığımız yolda yürümektir.’’ Dedi. Kongrelerimizin tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum." diyerek sözlerini bitirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gençlerin karşılaştıkları zorluklara karşı azimli olmalarını, belirledikleri hedefler doğrultusunda azimle mücadele etmeleri gerektiğini söyledi. Ülkemizdeki değişim ve dönüşümü gençlerin gerçekleştireceğini vurgulayan Sn. Yüce, güven tazeleyen başkan ve yönetimine başarılar diledi.

 

Tarih: 6.10.2020 17:31:54