SÖĞÜTLÜ 6.OLAĞAN KONGRESİNDE BİLGİN'LE YOLA DEVAM


Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Söğütlü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Bilgin, ‘’ Bu asil görevi şahsıma tekrardan layık gören Genel merkez gençlik kolları başkanıma, İl başkanımıza , ilçe başkanımıza  belediye başkanımıza kısaca teşkilatımızın tüm mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, bu Güne kadar, Azimle, gayretle ve samimiyetle bir çok başarıya imza atmış teşkilatımıza, yenilenerek daha dinamik bir şekilde görevimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.’’ Dedi.

Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “Unutulmamalıdır ki Ak Parti hareketi 2001 yılında başlamış bir hareket olmasına rağmen davasıyla, ilkeleriyle, hassasiyetleriyle bin 400 yıllık kadim bir geçmişe, 2 bin yıllık onurlu bir yüreğe sahiptir. Geçmişimizden aldığımız ilham ile insani ve ahlaki değerlerimizi her geçen gün geliştirmeye, bugünümüzü daha kıymetli kılmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızı sadece yaptığı işler için değil geçmişimizi ve geleceğimizi birleştirdiği bizlere sevgiyi aşıladığı için seviyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,   “Bu millet ve bu ümmet gençlerden çok hizmet bekliyor. Sizler dünyanın pek çok yerinde eziyet çeken mazlumların umudu ve ümidisiniz. Bunu düşünceyle çalışacaksınız. Çok çalışacaksınız. Bize yakışyan çok çalışmaktır. Sizler bizim geleceğimizsiniz” dedi..

Tarih: 7.10.2020 09:22:29